İlk Mikro Sim Kart Turkcellden…

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Apple’ın büyük ilgi gören yeni tableti iPad 3G için, özel ürettirdiği Turkcell MikroSim’i müşterilerinin kullanımına sunuyor. iPad 3G’yi Turkcell MikroSim  farkıyla kullananlar Turkcell 3G hızı ve kalitesiyle internette özgürce dolaşabiliyor, e-posta alıp gönderebiliyor, zengin uygulamaları indirebiliyor ve kurumsal şirket ağına bağlanabiliyorlar.

Turkcell Terminal Yönetimi Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, iPad’in Türkiye’de resmi olarak henüz satılmadığını belirterek “Apple ile bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor. Ancak ürünü yurt dışından satın alan ve Turkcell 3G farkıyla kullanmak isteyen müşterilerimize de internete hızlı ve kaliteli erişebilmeleri için Turkcell MikroSim çözümü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimiz Turkcell MikroSim kullanarak iPad’le internete bağlanmak için, Turkcell’in 3G internet paketlerinden birini seçerek avantajlı fiyatlarla internet deneyimi yaşayabilirler” dedi.

Turkcell MikroSim’e standart SIM kart ücreti ödeyerek TİM’lerden (Turkcell İletişim Merkezleri) sahip olmak mümkün oluyor. Turkcell müşterileri, internet paketleri için de abonelik başvurularını en yakın Turkcell İletişim Merkezi’nden veya 444 0 532’yi arayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabiliyorlar.

iPad’in Wi-Fi’lı modeline sahip olanlar da Türkiye’de ilk olan ve cepte bile taşınabilen Turkcell MultiVINN ile her an her yerde internete bağlanabilirler. 24 ay boyunca sadece 59 TL’ye 4 GB’lık internet keyfi yaşatan MultiVINN, 5 kişiye aynı anda internete ulaşma olanağı sunuyor. Üstelik Turkcell MultiVINN için 31,78 TL’lik hat açılış vergisini Turkcell karşılıyor.


Yorum Yaz